مکتب تجارت و راستی آراد برندینگ راهی نوین برای افزایش دانش تجاری

مکتب تجارت و راستی شرکت آراد برندینگ، به عنوان یک پلتفرم آموزشی محیطی پویا و خلاقانه برای تعلیم و تربیت تاجران فعال در عرصه تجارت فراهم می سازد.

هدف اصلی و اساسی مکتب تجارت و راستی این است که افراد پرورش یافته توسط این مکتب، علاوه بر داشتن دانش و مهارت های لازم برای یک تجارت موفق، ارزش های انصاف و اخلاقی را نیز به همراه داشته باشند.

 

 

معرفی مکتب تجارت و راستی

آموزش های ارائه شده در محیط تجارتی توسط مکتب تجارت و راستی آراد برندینگ به تاجران کمک می کند تا ضمن ارتقاء توانایی های تجاری و مدیریتی خود، به عنوان فردی معتمد در جوامع تجاری داخلی و بین المللی عمل کنند.

از جمله تمرینات ارائه شده در مکتب تجارت و راستی:

  • تمرین مذاکره صادراتی در تجارت با آفریقا
  • چالش حمل و نقل در مذاکرات صادراتی
  • مقایسه قیمت و کیفیت توسط مشتریان صادراتی
  • نحوه اعلام قیمت در بازارهای مختلف
  • مفهوم گروپاژ در صادرات کالا
  • کاربرد PI در صادرات
  • و…

آموزش های ارائه شده در مکتب تجارت و راستی آراد برندینگ با تاکید بر آموزش تاجران در زمینه های حقوقی و تعهدات تجاری، قوانین گمرکی، ارتباطات تجاری و مذاکرات تجاری آموزش و … سعی در رشد و ارتقای تجارت آن ها دارد.

این آموزش ها به تاجران کمک می کنند تا روابط مثبت و پایدار با مشتریان، تامین کنندگان و همکاران خود برقرار کنند و اعتماد و تعهد کاری خود را افزایش دهند.

تربیت تاجران آشنا با اصول تجاری از ضروریات شکل دهی جوامع تجاری سالم و پایدار است و مکتب تجارت و راستی آراد برندینگ با تأکید بر ارزش های اخلاقی و انسانی به تلاش برای ارتقاء همگانی کردن اصول اخلاقی در عرصه تجارت و کسب و کارها می پردازد.

 

مکتب تجارت و راستی برای دستیابی به دانش تئوریک و عملی تجارت

از آنجایی که تاجران معتمد توانایی برقراری روابط بلندمدت و موفقیت در زمینه تجارت بین المللی را دارند، اهمیت این مکتب و آموزش های آن در ایجاد یک جامعه تجاری پویا و پایدار بی انکار است.

به امید روزی که تاجران آرادی، از این مکتب استفاده کرده و ارزش ها و قوانین اصولی تجارت را به عنوان یکی از ضرورت های اصلی خود قرار دهند تا یک جامعه تجاری پویا و موفق را شکل دهند.

تدریس مفاهیم اصولی و عملی مرتبط با تجارت و راستی، به دوره های آموزشی شرکت آراد برندینگ ارزش افزوده می بخشد و این دوره ها با استفاده از مطالب آموزشی منسجم و نظام مند، تمرینات عملی و مطالعات موردی، به تاجران آرادی امکان می دهد تا نه تنها دانش تئوریک و عملی مورد نیاز را یاد بگیرند بلکه ارزش های انسانی و اخلاقی را نیز تقویت کنند.

 

دو ستون اصلی مکتب تجارت و راستی چیست؟

با بیان اینکه تجارت و راستی دو ستون اصلی مکتب تجارت و راستی آراد برندینگ هستند، این شرکت به تأکید بر اهمیت انطباق ارزش های شخصی با عملکرد حرفه ای تجاری، ارتباطی مثبت بین عقیده و عمل را ترویج می دهد.

مکتب تجارت و راستی آراد برندینگ به تاجران فرصت می دهد تا با سناریوهای واقعی مواجهه شوند و مهارت های لازم برای تصمیم گیری در شرایط حقیقی تقویت کنند و این مکتب تجارتی با بهره گیری از انگیزه بخشی و مثال های موردی، توانایی تاجران در فراهم کردن روابط پیوندی و موثر با دیگران و پیشرفت کسب و کار را تقویت می کند.

همچنین ترکیبی از آموزش های تئوریک و عملی، با ارائه فرصت های عملیاتی برای اجرای مطالب آموزشی به تاجران این امکان را می دهد که تجربه عملی واقعی از این مکتب تجارتی را داشته باشند.

 

 

این مکتب به عنوان یک محیط تعلیمی و پرورشی، به تاجران آرادی کمک می کند تا پیوندهای ارزشمندی با همکاران، مشتریان و اعضای دیگر جوامع تجاری برقرار کنند و آموزش های مکتب تجارت و راستی غنی از مطالب عملیاتی، نکات مهم و توصیه های عقلانی است که تاجران را در مسیر تجارت موفق و پایدار هدایت می کند.

از این رو اعتقاد به اهمیت اصول اخلاقی و راستی در تجارت به عنوان مبنا اساسی در مکتب تجارت و راستی آراد برندینگ می تواند به ایجاد نسلی از تاجران کار آزموده و متعهد به ارزش های انسانی و اجتماعی منجر شود.

instagram (1)
whatsapp (1)
telegram (1)
linkedin (1)
facebook (1)
ایتا-removebg-preview
روبیکا-removebg-preview
بله-Photoroom.png-Photoroom

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *